dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Brwinów

201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe

Brwinów,mazowieckie

709 000 zł71,10 m² 9 971,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz klimatycznego mieszkania? Masz do dyspozycji 71,1 m na drugim piętrze kamienicy. Mieszkanie ma pełną własność i jest gotowe do zamieszkania. Wnętrze obejmuje trzy pokoje, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł49,70 m² 11 468,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 49,7 m, usytuowane na parterze nowoczesnego bloku z 2010 roku. Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł43,80 m² 11 301,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Brwinów os. Sochaczewska ul. 11 Listopada - do sprzedaży zadbane dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,8 m2, gotowe do zamieszkania - już wolne! Trzecie piętro w niskim bloku z 2010r., bez.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł59,49 m² 13 447,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Brwinów os. Pszczelin - do sprzedaży bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,49 m2, oddalone ok. 1,5 km od centrum miasta. Osiedle zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Budynek użytkowy Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 000 000 zł506 m² 3 952,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentuję do sprzedaży budynek wolno stojący warsztatowo-mieszkalny o pow. 506 m2 w tym 80m2 pow. mieszkalnej. Obiekt położony w Brwinowie na działce o powierzchni 1465m2.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł3 149 m² 219,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana, o powierzchni 1 349 m2 i wymiarach: 13m szerokości na 240m długości, w kształcie prostokąta. Brwinów - północno-wschodnia część miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 200 000 zł100 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Do kupienia bardzo jasny, funkcjonalnie wykończony, gotowy do zamieszkania środkowy segment w północnej części Brwinowa blisko Wakeparku Cicha, spokojna okolica. Dobry dojazd do A2. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł990 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 162 położona przy ul. Bombardierów w północnej części Brwinowa, z dobrą komunikacją w stronę Pruszkowa i Warszawy. W niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 099 700 zł200 m² 10 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.200 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 850 m2, usytuowany w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Brwinów. Super oferta! nowa inwestycja w trakcie budowy. Oferta dotyczy sprzedaży połówki domu W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim plus na działce budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 780 000 zł219 m² 8 127,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Brwinowie - w cichej, zielonej okolicy, idealnej dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 850 000 zł300 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Piękny dom w otoczeniu kwiatów! Klimatyczny dom o powierzchni użytkowej 170 m2 położony na wyjątkowej działce 1100 m2 o charakterze leśno - parkowym. Parter budynku stanowi : sień,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brwinów

Brwinów,mazowieckie

920 000 zł1 600 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w cichej i spokojnej okolicy idealna pod dom jednorodzinny! Oferujemy działkę położoną w kameralnym otoczeniu, wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł2 089 m² 415,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas Na sprzedaż działka w spokojnej okolicy, pośród nowoczesnej zabudowy. Na działce prąd i studnia.Brak MPZP. Główne atuty nieruchomości - około 11-12 min spacerem pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 295 000 zł140,14 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość. 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 140 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 600 m2 w spokojnym rejonie Brwinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 170 000 zł200,70 m² 10 812,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż przestronny i zadbany dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 200,70 m , położony na działce 865 m w spokojnej części Brwinów, w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 099 900 zł131,30 m² 8 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowoczesna Bryła Budynku- przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, z dwoma miejscami postojowymi (możliwość postawiania wiaty),.

Szczegóły ogłoszenia

2 784 960 zł77 360 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży :położona w gminie Brwinów nieruchomość rolna o powierzchni 77360 m 2 Ziemia rolna klasy III;.III a; IIIb ; IV a, IV b ; żyzna, w uprawie, zdrenowana. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 100 000 zł400 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Mamy dla Państwa niecodzienną propozycję. Jest to dom prawie w centrum Brwinowa, ale zarazem w spokojnym i zielonym miejscu. Dom 200m2 powierzchni na parterze. Nad całością jest drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 400 zł35,34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do sprzedaży ofertę lokali mieszkalnych zlokalizowanych w kameralnym, dwukondygnacyjnym budynku w Brwinowie zielonym mieście ogrodzie, będącym częścią tzw. trójmiasta ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 299 900 zł139,70 m² 9 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż! Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 140 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brwinów

Brwinów,mazowieckie

669 000 zł3 523 m² 189,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Brwinowie objęta planem przestrzennego zagospodarowania. Teren płaski suchy , okolica działek niezabudowanych .Teren oznaczony w MPZP symbolem MN2 .Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 299 900 zł139,70 m² 9 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 299 900 zł139,70 m² 9 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 650 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 611 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom dwurodzinny w zielonej i prestiżowej części Brwinowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, wolnostojącego domu położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Brwinów,mazowieckie

1 945 000 zł190 m² 10 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Witam. Na sprzedaż mam piękny dom o powierzchni 190 m2 z ogrodem w Brwinowie. Działka 850 m2. Dom z dwumiejscowym garażem, dwa oddzielne mieszkania z osobnymi wejściami, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł55 m² 11 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m2, powierzchnia całkowita - 82,12 m2. Wyjątkowo klimatyczne i gotowe do zamieszkania. Położone na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 199 900 zł200 m² 10 999,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, zadbany dom o powierzchni całkowitej 200,70 m2. Dom położony jest na działce o powierzchni 865 m w spokojnej części Brwinowa w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Brwinów,mazowieckie

779 000 zł54 m² 14 425,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Brwinów | 54 m | 3 Pokoje | Budynek 2020 | Garaż (dodatkowo) 40 000 zł Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, narożne mieszkanie o ekspozycji płd-zach. Metraż: 54 m (salon + aneks, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Brwinów,mazowieckie

463 000 zł52,20 m² 8 869,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Prezentujemy do sprzedaży częściowo umeblowane mieszkanie o powierzchni 52,20m2, składające się z dwóch pokoi, łazienki, wc oraz kuchni. Mieszkanie znajduje się na osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 099 700 zł200 m² 10 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 100 000 zł200 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 200 m2, położony w spokojnej części Brwinowa, na ustawnej działce 850 m2. Budynek z 2014 roku, solidnie wykonany z betonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Brwinów,mazowieckie

2 600 000 zł630 m² 4 126,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Nieruchomość usługowo-produkcyjna o powierzchni 630 m2 na działce 1696 m2. W skład nieruchomości wchodzi zakład produkcyjny z halą 300 m2, pomieszczenia biurowe, socjalne, magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 380 000 zł180 m² 13 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,74 m² 62,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, słoneczne mieszkanie położone na 1 piętrze budynku z balkonem, dwoma miejscami postojowymi i dwiema piwnicami. Urocza okolica, zieleń. Wnętrze doświetlone przez cały dzień. Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 580 m² 537,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow. 1580m2. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej. Działka częściowo zadrzewiona różnego gatunku drzewami. Dobre usytuowanie działki względem stron.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Brwinów,mazowieckie

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Brwinowie w atrakcyjnej lokalizacji w blisko centrum na osiedlu Sochaczewska. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły.