Dom Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • 15 000 zł
  • 506 m²
  • 29,64 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Dąbro...

Skontaktuj się

Dom Brwinów

Brwinów, mazowieckie

zaktualizowane:
8 maja 2026

15 000 zł

506 m²

29,64 zł/m²

Dom Brwinów

Zaktualizowane: 8 maja 2026

15 000 zł 506 m² 29,64 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
8
Powierzchnia działki:
1 445 m²
Miejsce postojowe:
-
Kaucja:
15 000 zł

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

8

Powierzchnia działki:

1 445 m²

Miejsce postojowe:

-

Kaucja:

15 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 15 000 zł / miesiąc
  • Dostępny: luty 2026
  • Charakterystyka domu 506 m², 8 pokoi; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1986
  •   technika budowy: murowana; materiał budowy: cegła
  • Działka: 1 445 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 15 000 zł
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentuję do wynajęcia budynek mieszkalno usługowy wolno stojący o pow.506 m2 w tym 80 m2 pow. mieszkalnej. Obiekt położony w Brwinowie na działce o,pow 1445m2. W lokalu prowadzona jest działalność usługowa obróbka skrawaniem. Nieruchomość może być przeznaczona na inną działalność usługową. Budynek posiada przyłącze gazu, prądu, wody i kanalizacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Agent

Małgorzata Dąbrowska

501 330...

501 330 787

501 330 787

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość