dowolna

Domy z poddaszem Brwinów - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

2 170 000 zł200,70 m² 10 812,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż przestronny i zadbany dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 200,70 m , położony na działce 865 m w spokojnej części Brwinów, w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł162 m² 11 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 162m2. położony w cichej okolicy domów jednorodzinnych, na działce ze starodrzewem o pow. 1087 m2. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

1 945 000 zł190 m² 10 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Witam. Na sprzedaż mam piękny dom o powierzchni 190 m2 z ogrodem w Brwinowie. Działka 850 m2. Dom z dwumiejscowym garażem, dwa oddzielne mieszkania z osobnymi wejściami, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom

Brwinów,mazowieckie

2 600 000 zł630 m² 4 126,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Nieruchomość usługowo-produkcyjna o powierzchni 630 m2 na działce 1696 m2. W skład nieruchomości wchodzi zakład produkcyjny z halą 300 m2, pomieszczenia biurowe, socjalne, magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł300 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 650 m²

Oferujemy do sprzedaży niepowtarzalną willę w Brwinowie, położoną w doskonałej lokalizacji. Parter domu to salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, duża sypialnia z łazienką, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 611 m²

Dom z ogromnym potencjałem i pięknym ogrodem Brwinów | Idealny dla dużej rodziny lub dwóch pokoleń Szukasz domu, w którym od razu zamieszkasz wygodnie z rodziną a może dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł131,30 m² 8 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowoczesna Bryła Budynku- przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, z dwoma miejscami postojowymi (możliwość postawiania wiaty),.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł143,50 m² 10 383,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom w Brwinowie idealny dla rodziny! Na sprzedaż przestronny, nowy dom jednorodzinny o powierzchni 143,5 m , zlokalizowany na nowym osiedlu w Brwinowie. To wyjątkowe miejsce cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 900 zł200,70 m² 10 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Brwinów | działka 865 m. Na sprzedaż oferowany jest dom wolnostojący posadowiony na działce o powierzchni 865 m, położony w Brwinowie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 170 000 zł176 m² 12 329,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 200,70 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 865 m2 w spokojnej części Brwinowa. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 780 000 zł219 m² 8 127,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Brwinowie - w cichej, zielonej okolicy, idealnej dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²