dowolna

Mieszkania Brwinów – oferty mieszkań na Mazowszu

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

3 400 zł51,49 m² 66,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zachęcamy do zapoznania atrakcyjną ofertę wynajmu nowego mieszkania z 2023 roku, zlokalizowanego na osiedlu Pszczelin w miejscowości Brwinów, przy ul. Pszczelińskiej. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 964 zł43,88 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 550 zł42,05 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 340 zł44,94 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane

Brwinów,mazowieckie

455 000 zł37,65 m² 12 084,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,65 m2 w Brwinowie w spokojnym zielonym miejscu z pięknym widokiem na Park, tuż obok centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Brwinów,mazowieckie

709 000 zł71,10 m² 9 971,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz klimatycznego mieszkania? Masz do dyspozycji 71,1 m na drugim piętrze kamienicy. Mieszkanie ma pełną własność i jest gotowe do zamieszkania. Wnętrze obejmuje trzy pokoje, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

620 000 zł44,17 m² 14 036,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 44,17 m z dużym balkonem o powierzchni 12,5m2 oraz komórką lokatorską. Przestronne i nowoczesne mieszkanie z funkcjonalnym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł43,80 m² 11 301,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Brwinów os. Sochaczewska ul. 11 Listopada - do sprzedaży zadbane dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,8 m2, gotowe do zamieszkania - już wolne! Trzecie piętro w niskim bloku z 2010r., bez.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł59,49 m² 13 447,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Brwinów os. Pszczelin - do sprzedaży bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,49 m2, oddalone ok. 1,5 km od centrum miasta. Osiedle zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł55 m² 11 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m2, powierzchnia całkowita - 82,12 m2. Wyjątkowo klimatyczne i gotowe do zamieszkania. Położone na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Brwinów,mazowieckie

779 000 zł54 m² 14 425,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Brwinów | 54 m | 3 Pokoje | Budynek 2020 | Garaż (dodatkowo) 40 000 zł Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, narożne mieszkanie o ekspozycji płd-zach. Metraż: 54 m (salon + aneks, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Brwinów,mazowieckie

463 000 zł52,20 m² 8 869,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Prezentujemy do sprzedaży częściowo umeblowane mieszkanie o powierzchni 52,20m2, składające się z dwóch pokoi, łazienki, wc oraz kuchni. Mieszkanie znajduje się na osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Brwinów,mazowieckie

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Brwinowie w atrakcyjnej lokalizacji w blisko centrum na osiedlu Sochaczewska. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

590 000 zł47 m² 12 553,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję do sprzedaży mieszkanie położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w budynku jednopiętrowym. To doskonała propozycja dla rodziny z dziećmi lub osób szukających lokum bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Brwinów,mazowieckie

409 000 zł30 m² 13 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Gotowiec inwestycyjny 30 m | Niski czynsz 160 zł | Brwinów Na sprzedaż ustawne, 1-pokojowe mieszkanie przy ul. Sochaczewskiej 4C w Brwinowie. Idealna propozycja dla inwestora lokal jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 400 zł35,34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do sprzedaży ofertę lokali mieszkalnych zlokalizowanych w kameralnym, dwukondygnacyjnym budynku w Brwinowie zielonym mieście ogrodzie, będącym częścią tzw. trójmiasta ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Brwinów,mazowieckie

620 000 zł54,10 m² 11 460,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,1 m , położone przy ul. Kraszewskiego w Brwinowie, w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w kameralnym budynku z 2010 roku w Brwinowie. Lokal składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgoda

Brwinów,mazowieckie

725 000 zł85,70 m² 8 459,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 85,7 m znajduje się na 2. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2010 roku przy ul. Zgoda w Brwinowie. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Brwinów,mazowieckie

860 000 zł57,48 m² 14 961,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w dobrej lokalizacji na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu Platinum w podwarszawskim miasteczku w Brwinowie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Brwinów,mazowieckie

609 000 zł54,10 m² 11 256,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw o pow. 54,1 m2 w spokojnej, zacisznej okolicy. 5 minut do dworca pkp. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Brwinów,mazowieckie

630 000 zł44 m² 14 318,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie 44 m +12,5 m z dużym balkonem oraz komórką lokatorską w Brwinowie Osiedle Pszczelin. Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

335 000 zł29,85 m² 11 222,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Brwinów słoneczne mieszkanie o powierzchni 29,85m po podłodze 38,51m2 , stan deweloperski kamienica. Do kupienia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ok. 38,51 m . Położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Brwinów,mazowieckie

707 000 zł48 m² 14 729,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Twoja enklawa ciszy pod Warszawą, wysoki standard, zadbane Wyobraź sobie poranki z widokiem na korony drzew i wieczory na dużym balkonie, gdzie słychać tylko szum liści. To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 350 zł78,70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.78,70m2 w miejscowości Brwinów 30 km od Warszawy. Miejscowość doskonale skomunikowana ze stolicą.Ok.3 km od trasy S8. Do stolicy można również.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brwinów,mazowieckie

340 000 zł33,77 m² 10 068,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w Brwinowie, w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie Podkowy Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

355 000 zł50,34 m² 9 903,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,34 m z antresolą 14,87 m , położone na piętrze odrestaurowanej kamienicy w Brwinowie. Mieszkanie składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Brwinów

Brwinów,mazowieckie

459 000 zł31,69 m² 14 484,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Mieszkanie 2 pokoje z balkonem i własnym strychem! Balkon o powierzchni 4,36m2 a strych o powierzchn9,5 m2. Brwinów miasto ogród -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

320 000 zł29 m² 11 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Brwinów mieszkanie 29m po podłodze 38m2, stan deweloperski kamienica. Do kupienia wyjątkowe mieszkanie idealne dla singla lub pary. Położone w willowej części Brwinowa w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Brwinów

Brwinów,mazowieckie

675 000 zł82,12 m² 8 219,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Brwinowie, usytuowane na drugim piętrze kameralnego budynku (ogrzewanie gazowe z własnym piecem). Wnętrze łączy industrialny charakter z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

419 000 zł38 m² 11 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Brwinów mieszkanie 38m po podłodze 45m2, stan deweloperski kamienica. Do kupienia wyjątkowe mieszkanie idealne dla pary. Położone w willowej części Brwinowa w klimatycznej kamienicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,74 m² 62,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, słoneczne mieszkanie położone na 1 piętrze budynku z balkonem, dwoma miejscami postojowymi i dwiema piwnicami. Urocza okolica, zieleń. Wnętrze doświetlone przez cały dzień. Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł54,54 m² 15 548,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Piękne mieszkanie 3 pokojowe z strychem własnym 13,25m2 oraz balkonem 5,36m2 Możliwy zakup miejsca w garażu podziemnym 55tys, lub 30tys miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie w centrum Brwinowa! Salon z kuchnią, 3 sypialnie,duża łazienka, osobne wc (klimatyzacja,balkon ). Mieszkanie dwustronne i wygodne. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mikrokawalerka z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

260 000 zł22,53 m² 11 540,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Brwinów mieszkanie 22,53 m , stan deweloperski kamienica. Do kupienia wyjątkowe mieszkanie idealne dla singla lub pary. Położone w willowej części Brwinowa w klimatycznej kamienicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Zgoda

Brwinów,mazowieckie

760 000 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł23,20 m² 99,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowa kawalerka 23,22 m2 z prywatnym ogródkiem (60 m2), miejscem postojowym oraz komórką lokatorską (5 m2) w przedwojennej Kamienicy po generalnym remoncie, w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł52,70 m² 10 796,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bez prowizj! zapraszam Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem oraz komórką o pow. 3 m2, położone na 1 piętrze budynku wybudowanego z pustaka ceramicznego w 2005 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł49,70 m² 11 267,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze, w cichej, zielonej okolicy. Na powierzchnię 49,7m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka Dodatkowo mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Brwinów,mazowieckie

659 000 zł56 m² 11 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem sprzedaży jest jasne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m z balkonem, o podwyższonym standardzie. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł40 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: - szeroki jak na 2 pokojowe mieszkanie salon.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł49,70 m² 11 468,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 49,7 m, usytuowane na parterze nowoczesnego bloku z 2010 roku. Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij