dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Brwinów - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe Brwinów

Brwinów,mazowieckie

560 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję do kupienia mieszkanie w Brwinowie. Nieruchomość o powierzchni 50 m2. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Super lokalizacja, blisko stacja pkp, szkoła, przedszkole, plac.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w kameralnym budynku z 2010 roku w Brwinowie. Lokal składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Brwinów

Brwinów,mazowieckie

675 000 zł82,12 m² 8 219,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Brwinowie, usytuowane na drugim piętrze kameralnego budynku (ogrzewanie gazowe z własnym piecem). Wnętrze łączy industrialny charakter z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 400 zł35,34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do sprzedaży ofertę lokali mieszkalnych zlokalizowanych w kameralnym, dwukondygnacyjnym budynku w Brwinowie zielonym mieście ogrodzie, będącym częścią tzw. trójmiasta ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 800 zł44,74 m² 62,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, słoneczne mieszkanie położone na 1 piętrze budynku z balkonem, dwoma miejscami postojowymi i dwiema piwnicami. Urocza okolica, zieleń. Wnętrze doświetlone przez cały dzień. Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł44,17 m² 14 036,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 44,17 m z dużym balkonem o powierzchni 12,5m2 oraz komórką lokatorską. Przestronne i nowoczesne mieszkanie z funkcjonalnym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

419 000 zł38 m² 11 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Brwinów mieszkanie 38m po podłodze 45m2, stan deweloperski kamienica. Do kupienia wyjątkowe mieszkanie idealne dla pary. Położone w willowej części Brwinowa w klimatycznej kamienicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł55 m² 11 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m2, powierzchnia całkowita - 82,12 m2. Wyjątkowo klimatyczne i gotowe do zamieszkania. Położone na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Brwinów

Brwinów,mazowieckie

459 000 zł31,69 m² 14 484,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Mieszkanie 2 pokoje z balkonem i własnym strychem! Balkon o powierzchni 4,36m2 a strych o powierzchn9,5 m2. Brwinów miasto ogród -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Brwinów,mazowieckie

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Brwinowie w atrakcyjnej lokalizacji w blisko centrum na osiedlu Sochaczewska. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Brwinów,mazowieckie

630 000 zł44 m² 14 318,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie 44 m +12,5 m z dużym balkonem oraz komórką lokatorską w Brwinowie Osiedle Pszczelin. Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł49,70 m² 11 267,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze, w cichej, zielonej okolicy. Na powierzchnię 49,7m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka Dodatkowo mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł51,49 m² 66,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zachęcamy do zapoznania atrakcyjną ofertę wynajmu nowego mieszkania z 2023 roku, zlokalizowanego na osiedlu Pszczelin w miejscowości Brwinów, przy ul. Pszczelińskiej. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł43,80 m² 11 301,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Brwinów os. Sochaczewska ul. 11 Listopada - do sprzedaży zadbane dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,8 m2, gotowe do zamieszkania - już wolne! Trzecie piętro w niskim bloku z 2010r., bez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Brwinów,mazowieckie

707 000 zł48 m² 14 729,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Twoja enklawa ciszy pod Warszawą, wysoki standard, zadbane Wyobraź sobie poranki z widokiem na korony drzew i wieczory na dużym balkonie, gdzie słychać tylko szum liści. To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Brwinów,mazowieckie

463 000 zł52,20 m² 8 869,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Prezentujemy do sprzedaży częściowo umeblowane mieszkanie o powierzchni 52,20m2, składające się z dwóch pokoi, łazienki, wc oraz kuchni. Mieszkanie znajduje się na osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł49,70 m² 11 468,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 49,7 m, usytuowane na parterze nowoczesnego bloku z 2010 roku. Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł40 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: - szeroki jak na 2 pokojowe mieszkanie salon.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł60 m² 10 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie 60m2 z tarasem i ogródkiem | Kamienica | Brwinów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

320 000 zł29 m² 11 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Brwinów mieszkanie 29m po podłodze 38m2, stan deweloperski kamienica. Do kupienia wyjątkowe mieszkanie idealne dla singla lub pary. Położone w willowej części Brwinowa w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Brwinów,mazowieckie

550 000 zł50 m² 11 066,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m w bloku z 2010 roku. Do mieszkania przynależy też piwnica o powierzchni 3,2m oraz spory balkon. Znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszczelińska

Brwinów,mazowieckie

620 000 zł44 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż , dwupokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Pszczelin w Brwinowie, usytuowane na parterze, od strony na niską daleką zabudowę. Budynek z 2016roku wyposażony jest w wuskownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sochaczewska

Brwinów,mazowieckie

539 000 zł53 m² 10 227,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem oraz komórką o pow. 3 m2, położone na 1 piętrze budynku wybudowanego z pustaka ceramicznego w 2005 roku, na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilsona

Brwinów,mazowieckie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę wynajmu. Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 60m2, zlokalizowane w podwarszawskim Brwinowie jest gotowe do wprowadzenia nowych najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brwinów,mazowieckie

675 000 zł82 m² 8 231,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy | klimatyczne 82 m | bezczynszowe | klimatyzacja | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w Brwinowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brwinów

Brwinów,mazowieckie

799 000 zł90 m² 8 903,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Do sprzedania duże mieszkanie zlokalizowane na parterze czterolokalowej kamienicy z 1905 roku. Wysokość mieszkania 3,3 metra. Wejsćie do mieszkania z zewnątrz (nadaje się na kancelarię, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Brwinów,mazowieckie

659 000 zł56 m² 11 767,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Brwinowie. Budynek na osiedlu strzeżonym i zamkniętym. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszczelińska

Brwinów,mazowieckie

462 946 zł52 m² 8 868,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Lokal składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Jest dwustronny - okna znajdujące się po obu stronach mieszkania zapewniają świetne doświetlenie oraz wentylację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akacjowa

Brwinów,mazowieckie

335 000 zł34 m² 9 920,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w kameralnym, dwukondygnacyjnym budynku przy ul. Akacjowej w Brwinowie - zielonym mieście-ogrodzie, należącym do tzw. Trójmiasta Ogrodów. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Brwinów,mazowieckie

659 000 zł56 m² 11 767,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akacjowa

Brwinów,mazowieckie

335 000 zł34 m² 9 920,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko do końca stycznia - miejsce postojowe w cenie! Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w kameralnym, dwukondygnacyjnym budynku przy ul. Akacjowej w Brwinowie - zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszczelińska

Brwinów,mazowieckie

519 000 zł39 m² 13 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przytulne, funkcjonalne i umeblowane 2 pokojowe mieszkanie w Brwinowie. Mieszkanie z 2015 r, w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszczelińska

Brwinów,mazowieckie

519 000 zł39 m² 13 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brwinów,mazowieckie

554 900 zł53 m² 10 469,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie w Brwinowie! Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m (60 m po podłodze) z przestronnym, słonecznym balkonem o powierzchni ponad 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brwinów,mazowieckie

590 000 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe wyjątkowo, przestronne mieszkanie o pow. 53m2 w kameralnym bloku na zamkniętym osiedlu w Brwinowie. Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadamy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na osiedlu mieszkaniowym w nowych blokach na zamkniętym osiedlu w Brwinowie. Mieszkanie o powierzchni 55 m 2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Brwinów,mazowieckie

492 000 zł47 m² 10 468,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przytulne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie w cichym, zielonym centrum Brwinowa. Istnieje również możliwość wynajmu mieszkania (umowa - najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brwinów

Brwinów,mazowieckie

530 000 zł48 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Brwinowie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na wysokim parterze w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Brwinów,mazowieckie

698 000 zł60 m² 11 575,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w Brwinowie, o pow. 60,3 m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, z ekspozycją okien na 3 strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Brwinów,mazowieckie

698 000 zł60 m² 11 575,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Brwinów,mazowieckie

698 000 zł60 m² 11 575,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij