dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Brwinów - Sprzedaż i wynajem

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sochaczewska

Brwinów,mazowieckie

1 550 zł58 m² 26,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia,bezpośrednio od osoby prywatnej 3-pokojowe z aneksem kuchennym usytuowane na 2 piętrze o powierzchni 58 m2, położone na nowym osiedlu "sochaczewska"- 10 min. do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Brwinów,mazowieckie

382 500 zł75 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne, wysokie mieszkanie w samodzielnej, zabytkowej, ogrodzonej kamienicy, utrzymanej w doskonałym stanie. 2 duże pokoje (każdy ok 25 m2) + duża kuchnia Z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopnickiej

Brwinów,mazowieckie

480 000 zł97 m² 4 948,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

cicha zielona ulica, starodrzew, blisko do stacji pkp, przedszkola,szkoły,apteki,przychodni, sympatyczne sąsziedztwo, taras z zejściem do ładnego ogrodu,kominek wolnostojący w salonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Brwinów,mazowieckie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Brwinów, M3, 46,8 m.kw., II p., blisko stacja PKP, dobre połączenie z centrum, w pobliżu 4 przedszkola, szkoła, sklepy. Mieszkanie składa się z 4 izb ( 3 pokoi, kuchni, przedpokoju,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij