Mieszkanie, ul. Pszczelińska
Pszczelińska, Brwinów, mazowieckie
- 800 000 zł
- 59,49 m²
- 13 447,64 zł/m²
Agnieszka Niedzi...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Pszczelińska
Pszczelińska, Brwinów, mazowieckie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Pszczelińska
Zaktualizowane: 13 maja 2026
800 000 zł 59,49 m² 13 447,64 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
4/4
3
2020
tak
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2020Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 800 000 zł (13 447,64 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 59,49 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2020 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4
- Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
- Czynsz: 950 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: KUBIAK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 19094/1989/OMS
Lokalizacja
- Adres: Pszczelińska, Brwinów, pruszkowski, mazowieckie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: szkoła podstawowa, restauracja, centrum handlowe, kościół
Opis nieruchomości
Brwinów os. Pszczelin - do sprzedaży bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,49 m2, oddalone ok. 1,5 km od centrum miasta.
Osiedle zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową, ogrodzone, monitorowane.
Lokalizacja osiedla, która łączy spokój z miejskim stylem życia.
Na terenie osiedla plac zabaw oraz ogólnodostępne miejsca postojowe.
Czwarte piętro w budynku z cegły z 2020r.
Wystawa okien w kierunku płn/wsch. z widokiem na park. (...)
602 621...
602 621 623