Mieszkanie Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • 620 000 zł
  • 44,17 m²
  • 14 036,68 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Mrazek

Skontaktuj się

Mieszkanie Brwinów

Brwinów, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

620 000 zł

44,17 m²

14 036,68 zł/m²

Mieszkanie Brwinów

Zaktualizowane: 15 maja 2026

620 000 zł 44,17 m² 14 036,68 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 620 000 zł (14 036,68 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 44,17 m², 2 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: PL Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: M-88988-5

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 44,17 m z dużym balkonem o powierzchni 12,5m2 oraz komórką lokatorską.

Przestronne i nowoczesne mieszkanie z funkcjonalnym układem pomieszczeń, położone w spokojnej i zielonej części Brwinowa.
Idealne dla rodziny z dzieckiem lub pary ceniącej komfort.

Funkcjonalny układ pomieszczeń:

Salon z aneksem kuchennym 24 m

Jasna, otwarta przestrzeń z wyjściem na balkon. (...)

Agent

Marcin Mrazek

510 225...

510 225 548

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Mrazek

510 225...

510 225 548

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Mrazek

Zostaw telefon, oddzwonimy