Mieszkanie, ul. 11 Listopada

11 Listopada, Brwinów, mazowieckie

  • 495 000 zł
  • 43,80 m²
  • 11 301,37 zł/m²

Zdjęcie

Dorota Karwowska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

11 Listopada, Brwinów, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

495 000 zł

43,80 m²

11 301,37 zł/m²

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Zaktualizowane: 13 maja 2026

495 000 zł 43,80 m² 11 301,37 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2010
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2010

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 495 000 zł (11 301,37 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 43,80 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2010
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 510 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: KUBIAK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 19075/1989/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Brwinów os. Sochaczewska ul. 11 Listopada - do sprzedaży zadbane dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,8 m2, gotowe do zamieszkania - JUŻ WOLNE!

Trzecie piętro w niskim bloku z 2010r., bez windy.
Mieszkanie bardzo dobrze rozplanowane, jednostronna wystawa okien w kierunku płn. / zach., wysokość pomieszczeń 2,65m.

W skład lokalu wchodzą:
- pokój dzienny 17,1m2 z balkonem ok. (...)

Agent

Dorota Karwowska

694 855...

694 855 385

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dorota Karwowska

694 855...

694 855 385

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.