Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://brwinow.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,nowa-sportowa/26697129.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://brwinow.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,nowa-sportowa/26697129.html
https://brwinow.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,nowa-sportowa/26697129.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie ul. Sportowa

Sportowa, Brwinów, mazowieckie

  • 479 952 zł
  • 47,52 m²
  • 10 100 zł/m²

Adrian Koziarek

Skontaktuj się

Mieszkanie ul. Sportowa

Sportowa, Brwinów, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2026

479 952 zł

47,52 m²

10 100 zł/m²

Mieszkanie ul. Sportowa

Inwestycja: Nowa Sportowa

Zaktualizowane: 22 maja 2026

479 952 zł 47,52 m² 10 100 zł/m²

Termin realizacji:
2027
Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Miejsce postojowe:
garaż
Stan mieszkania:
deweloperski

Termin realizacji:

2027

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Miejsce postojowe:

garaż

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 479 952 zł (10 100 zł/m²)
  • Termin realizacji: 2027
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 47,52 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,5 m²), balkon (2,3 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym, przynależne do mieszkania - bez obowiązku zakupu
  • Bezpieczeństwo: monitoring
  • Źródło: oferta dewelopera: Wiewiórka Development Sp. z o.o., zaktualizowane: 22.05.2026
  •   sygnatura ogłoszenia: P29

Lokalizacja

  • Inwestycja: Nowa Sportowa
  • Adres: Sportowa, Brwinów, mazowieckie
  • Otoczenie: tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
  • Na terenie inwestycji: plac zabaw
  • W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, restauracja, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, plac zabaw, żabka, szkółka piłkarska, las

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz dwóch balkonów. (...)

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Nowa Sportowa

Inwestycja realizowana przez:

Wiewiórka Development Sp. z o.o.

Adrian Koziarek

Kapucka 38/10

Ożarów Mazowiecki 05-850

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieP06 40,58 m² 11 200 zł/m² parter/3 2 454 496 zł
Mieszkanie
454 496 zł 40,58 m²
11 200 zł/m² 2 pok.
P06

MieszkanieP07 39,73 m² 11 200 zł/m² parter/3 2 444 976 zł
Mieszkanie
444 976 zł 39,73 m²
11 200 zł/m² 2 pok.
P07

MieszkanieP08 61,62 m² 11 000 zł/m² parter/3 3 677 820 zł
Mieszkanie
677 820 zł 61,62 m²
11 000 zł/m² 3 pok.
P08

MieszkanieP09 58,36 m² 11 100 zł/m² parter/3 3 647 796 zł
Mieszkanie
647 796 zł 58,36 m²
11 100 zł/m² 3 pok.
P09

MieszkanieP10 44,22 m² 10 600 zł/m² 1/3 2 468 732 zł
Mieszkanie
468 732 zł 44,22 m²
10 600 zł/m² 2 pok.
P10

MieszkanieP11 43,81 m² 10 700 zł/m² 1/3 2 468 767 zł
Mieszkanie
468 767 zł 43,81 m²
10 700 zł/m² 2 pok.
P11

MieszkanieP12 41,43 m² 10 700 zł/m² 1/3 2 443 301 zł
Mieszkanie
443 301 zł 41,43 m²
10 700 zł/m² 2 pok.
P12

MieszkanieP13 56,11 m² 10 400 zł/m² 1/3 3 583 544 zł
Mieszkanie
583 544 zł 56,11 m²
10 400 zł/m² 3 pok.
P13

MieszkanieP14 40,59 m² 10 800 zł/m² 1/3 2 438 372 zł
Mieszkanie
438 372 zł 40,59 m²
10 800 zł/m² 2 pok.
P14

MieszkanieP15 40,58 m² 10 800 zł/m² 1/3 2 438 264 zł
Mieszkanie
438 264 zł 40,58 m²
10 800 zł/m² 2 pok.
P15

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Nowa Sportowa

Zdjęcie

454 496 zł

40,58 m²

11 200 zł/m²

parter/3

2

Zdjęcie

444 976 zł

39,73 m²

11 200 zł/m²

parter/3

2

Zdjęcie

677 820 zł

61,62 m²

11 000 zł/m²

parter/3

3

Zdjęcie

647 796 zł

58,36 m²

11 100 zł/m²

parter/3

3

Zdjęcie

468 732 zł

44,22 m²

10 600 zł/m²

1/3

2

Zdjęcie

468 767 zł

43,81 m²

10 700 zł/m²

1/3

2

Zdjęcie

443 301 zł

41,43 m²

10 700 zł/m²

1/3

2

Zdjęcie

583 544 zł

56,11 m²

10 400 zł/m²

1/3

3

Zdjęcie

438 372 zł

40,59 m²

10 800 zł/m²

1/3

2

Zdjęcie

438 264 zł

40,58 m²

10 800 zł/m²

1/3

2

Adrian Koziarek

883 010...

883 010 010

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Adrian Koziarek

883 010...

883 010 010

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Adrian Koziarek

883 010...

883 010 010

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości